The Cooking Papers van Crown Van Gelder
Het management van papierfabriek Crown Van Gelder heeft het personeel in december verrast met een uniek gepersonaliseerd kookboek. De ruim 300 medewerkers ontvingen het boek, met de toepasselijke titel “The Cooking Papers”, uit handen van hun afdelingsmanager. Het kookboek is zo bijzonder omdat het voor iedere medewerker gepersonaliseerd is met naam en een persoonlijk voorwoord.
The Cooking Papers
The Cooking Papers is volledig geprint op papier uit de eigen Crown Letsgo inkjet range. De culinaire foto’s bij de recepten geven een geweldige indruk van de hoge afdrukkwaliteit van de Crown Letsgo High-speed Inkjet papers. De papierfabriek uit Velsen in Noord-Holland, illustreert hiermee op prachtige wijze de kwaliteit en innovatieve mogelijkheden van high-speed inkjet printen. Recepten met als basisingrediënt het speciaal door Crown Van Gelder ontwikkelde papier, Crown Letsgo Matte ColorPro.
Zeer persoonlijk geschenk
Het boek bestaat uit drie keer een persoonlijk voorwoord van respectievelijk; de CEO, de afdelingsmanager en de continuous improvement manager. In het voorwoord lezen de medewerkers een persoonlijke boodschap. Na de voorwoorden volgen de eenvoudig te bereiden en smakelijke recepten die zijn voorzien van prachtige foto’s. Het laat perfect zien hoe je communicatie meer dynamisch en effectief kunt maken.
Het kookboek is bij Nic. Oud geprint op de Truepress Jet 520 HD. Bekijk hier de video, het printen van The Cooking Papers.
Deel dit bericht:
Categorieën:
Nieuw: Biosiel® hét alternatief voor sealen in folie
Direct mail met een pasje? Da’s pas verrassend!
Nooit meer iets missen?
Blijf op de hoogte van de ontwikkelingen omtrent Nic. Oud, Direct Mail en fulfilment.
Advies nodig?
Neem direct contact op met één van onze specialisten voor advies op maat. Of vraag een vrijblijvende offerte aan.
Direct contact opnemen
Neem direct contact op met één van onze specialisten voor advies op maat. Of vraag een vrijblijvende offerte aan.
Ook interessant
Video's
Duurzaamheid
Actualiteiten
Bedrijfsvideo Algemeen
3634 zonnepanelen voorzien Nic. Oud van duurzame energie
Nic. Oud heeft op het dak van het 20.000 m2 grote bedrijfspand in Heerhugowaard totaal 3634 zonnepanelen laten plaatsen. Deze hoge rendement panelen leveren per stuk 335 Wp (Wattpiek) waarmee het totaalvermogen van de zonnepanelen uitkomt op 1.2000.000 Wp.
Nic. Oud breidt uit met vierde paperwrap machine!
Direct Mail & Fulfilment
Meer weten over onze aanpak?